Avaleht > Sisekoolitused ettevõttes

Tervislik toitumine

Registreeri end tervisliku toitumise koolitusele.

Näita lähemalt

Une tervis

Registreeri end kahele põnevale une tervise koolitusele. Üks meie koolitustest keskendub une kvaliteedi parandamisele, teine aga une tervisele öötöö ja vahetustega töö korral.

Näita lähemalt

Ergonoomika töökohal

Käesoleva koolituse eesmärgiks on tõsta töötajate teadlikkust ergonoomikast. Kuidas töötada oskuslikult ja optimaalse koormusega, vältimaks skeleti-lihaskonna vaevusi, ülekoormushaigusi ning liigset stressi? Koolituskeskuse lektoriteks on Qvalitas Arstikeskuse erialaspetsialistid.

Näita lähemalt

Luu-ja lihaskonna probleemid ja nende ennetamine

Koolitus annab ülevaate luu- ja lihaskonna probleemidest ning nende tekkepõhjustest ja ennetamismeetoditest

Näita lähemalt

Silma tervis

Silma tervise koolitus annab ülevaate peamistest murekohtadest ja probleemidest, mis võivad olla tingitud silmade ülekoormusest.

Näita lähemalt

Südame tervis

Koolitus keskendub südame-veresoonkonna haiguste ennetamisele ja varajasele avastamisele. Anname ülevaate,  milline roll on südame tervise säilitamisel tervislikel eluviisidel. Sisaldab praktilisi soovitusi mida jälgida igapäevases toitumises ja liikumises.

Näita lähemalt

Vaimne tervis

Qvalitas Koolitusasutus aitab leida tööandjal sobivad lahendused oma töötajate hea vaimse tervise saavutamiseks ja säilitamiseks. Koolitusi saab tellida ettevõttesse sisekoolitusena erinevatel teemadel.  

Näita lähemalt
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.