Avaleht > Esmaabi

Esmaabiandja koolitus | Täiendõpe

Osalege esmaabi täiendõppe (8 ak h) koolitusel. Võimalik on tellida koolitus ettevõttesse sisekoolitusena nii eesti, vene kui inglise keeles. Meie esmaabikoolitusi viivad läbi valdkonna praktikud, kes on registreeritud tervishoiutöötajate registris ning on litsentseeritud esmaabi koolitajad. Koolituse edukal läbimisel väljastatakse Tööinspektsiooni, ARKi jm asutuste poolt aktsepteeritav tunnistus.   

Näita lähemalt

Esmaabiandja koolitus | Esmane väljaõpe

Kutsume osalema Esmaabi väljaõppe (16 ak h) koolitusel. Võimalik on tellida koolitus ettevõttesse sisekoolitusena nii eesti, vene kui inglise keeles. Meie esmaabikoolitusi viivad läbi valdkonna praktikud, kes on registreeritud tervishoiutöötajate registris ning on litsentseeritud esmaabi koolitajad. Koolituse edukal läbimisel väljastatakse Tööinspektsiooni, ARKi jm asutuste poolt aktsepteeritav tunnistus.   

Näita lähemalt
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.