Lauri Laas

Perearst Töötervishoiuarst
EST ENG RUS

Perearst ja töötervishoiuarst Qvalitas Arstikeskuse Tallinna esinduses (Jalgpalli 1, Valukoja 7)

Qvalitases pakuvad esmatasandi arstiabi pere- ja üldarstid. Perearst on vastava spetsialiseerumise läbinud eriarst. Üldarst on arstiõppe läbinud arstina registreeritud spetsialist. Pere- ja üldarstide vastuvõttudele võivad pöörduda kõikvõimalike tervisemuredega patsiendid vanusest sõltumata. Vajadusel saab arst edasi suunata vereanalüüsidele, uuringutele või väga spetsiifilise terviseprobleemi korral ka sobivale eriarstile. Sagedasemad pere- või üldarstile pöördumise põhjused on näiteks:

  • põletikud (nt silmapõletik, kuseteedepõletik; ägeda hingamisteede põletiku korral esmane konsultatsioon Digikliinikus)
  • krooniliste haiguste ravi ja jälgimine (nt kõrgvererõhutõbi, diabeet)
  • ennetavad tervisekontrollid (arstiga konsulteerimine uuringute planeerimiseks ja tulemuste tõlgendamiseks)
  • tervisetõendi taotlemine (nt mootorsõidukijuhi tervisetõend)

Qvalitases pääseb esmatasandi arsti vastuvõtule kiiresti, sageli juba samal päeval. Kõige mugavam on aega broneerida Qvalitase iseteeninduskeskkonnas.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.