Digiaudit – veel mugavamalt tervisekontrolli!

Digiaudit on tervisekontroll, mille käigus saate ülevaate oma südame-veresoonkonnahaiguste ja diabeedi riskidest. Samuti hinnatakse teie neerude, maksa ja kilpnäärme tervist, rauavarusid ning vitamiin D taset. Audit on sobilik täisealistele inimestele (see tähendab alates 18. eluaastast).

Digiaudit on tehtud teie jaoks võimalikult paindlikuks:

  • Saate digikliiniku kaudu tervisekontrolli alustada ja lõpetada teile sobival ajal ning teile sobivas kohas.
  • Saate arstiga suhelda juba enne analüüside andmist. See tähendab, et saame lisaks auditis sisalduvale vajadusel uurida ka muud teie tervisega seonduvat.
  • Analüüse saate käia andmas teile sobivaimas Qvalitase kliinikus.
  • Edasiste konsultatsioonide või uuringute vajadusel saate need mugavalt broneerida Qvalitase iseteeninduskeskkonnas või digikliiniku registratuuri kaudu.

Digiauditi lõpetuseks saate individuaalse kokkuvõtte ja soovitused tervise hoidmiseks, mis on nähtavad teie digiloos.

Digiauditi alustamiseks sisenege Qvalitase Digikliinikusse ning valige Digiauditi liin.

Edasised juhised saate juba auditi käigus.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.