Atraktiivne tööandja – Qvalitas Arstikeskus!

Kuidas valitakse välja atraktiivsed tööandjad?

Alates aastast 2010 viib tööandja brändinguga tegelev ettevõte Instar läbi Eesti suurimat töö-ootuste ja tööandja maine uuringut kogenud töötajate ja järelkasvu sihtrühmades.

Kes saavad atraktiivset tööandjat valida?

Atraktiivse tööandja uuringu valimi moodustavad 6000 vastajat Eesti kõrgkoolide, kutsekoolide ja töökogemusega inimeste hulgast.

Uuringu käigus hindavad vastajad oma ootusi tööandjatele, infole ja infokanalitele. Lisaks hinnatakse Eesti suuremate ja olulisemate tööandjate atraktiivsust töökohana.

Iga-aastaselt avalikustatakse Eesti atraktiivsemate tööandjate edetabelid ning edukamaid tööandjaid tunnustatakse Atraktiivse Tööandja aumärgiga, mis antakse üle septembris toimuval Atraktiivsete Tööandjate Päeval.

Qvalitas Arstikeskus on atraktiivne tööandja juba kolmandat aastat järjest!

Qvalitas Arstikeskus on tänulik, et juba kolmandat aastat on meie ettevõtte nimi säranud atraktiivse tööandja edetabeli esikümnes.

Meil on hea meel olla tervishoiu sektoris just see tööandja, kes suudab meeskonnale pakkuda stabiilsust ja turvatunnet.

Qvalitas Arstikeskuse tugevaks alustalaks on alati olnud meie inimesed, kellega koos soovime pakkuda kvaliteetset meditsiiniteenust, innovaatilisi lahendusi ning meeldivaid kliendikogemusi.

Suurim kingitus meie ettevõttele on meie töötajad – üheskoos jõuame alati seatud eesmärkideni!

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.