Avaleht > Ärikliendi teenused

Ärikliendi teenused

Hinnapakkumise saamiseks täitke tellimusvorm vastava teenuse juures

Teiega võtab ühendust personaalne kliendihaldur

Töötajate tervisekontroll

Töökeskkonna teenused

Tervisetõendid

Vaimne tervis

Vaktsineerimine

Lennundusmeditsiin

Taastusravi

Terviseplaanid

Tervisebuss

Eesti suurima töötervishoiuteenuse pakkujana oleme veendunud, et tööandja edu pant on terve ja rahulolev töötaja ning ettevõtte head majandustulemused käivad käsikäes tööohutuse ja töötervishoiuga.

Oleme pikaajaline töötervishoiu partner suurele osale Eesti ettevõtetest ning teenindame kliente väga erinevatel tegevusaladel, tööstustest idufirmadeni.

Aastas toimub Qvalitas Arstikeskuses kokku ligi 100 000 visiiti, need hõlmavad nii töötervishoiuteenuseid kui ka spetsialistide pakutavaid muid eriarstide teenuseid.

Hea ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil teenindada kliente üle Eesti neile sobival ajal ja sobivas kohas ning teha tervishoiuteenus kättesaadavaks kõikidele töötajatele. Lisaks arstikeskustele, mis paiknevad üle Eesti, on meil ka viis mobiilset tervisebussi.

Sageli on töötajate tervisekontroll just see, mis pakub inimesele hädavajalikku ülevaadet tema tervisenäitajate osas.

Teadmine, et plaanilise kontrolli tulemusena õnnestub jõuda jälile ka tõsistele terviseprobleemidele, näitab, et töötervishoid on oluline ja hästi toimiv osa arstiabist.

Lisaks tervisekontrollile, konsultatsioonile, riskide hindamisele, vaktsineerimisele, koolitustele ja taastusravile pöörame suurt tähelepanu ka psühhosotsiaalsetele ohuteguritele töökeskkonnas.

Oleme esimesena Eestis võtnud kasutusele töötajate vaimse tervise hindamise küsimustiku Copsoq3 (Copenhagen Psychosocial Questionnaire), mis aitab mõista ja parandada töötajate vaimse tervisega seonduvaid riske.

Toetame kliente turvalise ja tervisliku töökeskkonna loomisel, arvestame  muudatustega tööturul, jälgime jooksvalt ülemaailmseid trende ja rakendame esimesena parimad praktikad ka töösse.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.