Avaleht > Ärikliendi teenused

Ärikliendi teenused

Hinnapakkumise saamiseks täitke tellimusvorm vastava teenuse juures

Teiega võtab ühendust personaalne kliendihaldur

Pikema Sõpruse Päev

Digikliinik

Koroonaviiruse määramine PCR meetodil

SARS-CoV-2 antigeeni kiirtest

Töötajate tervisekontroll

Töökeskkonna teenused

Tervisetõendid

COPSOQ 3 vaimse tervise küsimustik

Vaktsineerimine

Lennundusmeditsiin

Taastusravi

Terviseplaanid

Tervisebuss

Koolituskeskus

Tööpsühholoog

Qvalitas Arstikeskus on Eesti suurim ja kõige pikaajalisema kogemusega töötervishoiuteenuse pakkuja. Qvalitase ärikliendi teenused hõlmavad professionaalset üld- ja eriarstiteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil. Oleme veendunud, et tööandja edu pant on terve ja rahulolev töötaja. Meie kogemus näitab, et ettevõtte head majandustulemused käivad käsikäes tööohutuse ja töötervishoiuga.

Oleme pikaajaline töötervishoiu partner suurele osale Eesti ettevõtetest ning teenindame kliente väga erinevatel tegevusaladel, tööstustest idufirmadeni.

Aastas toimub Qvalitas Arstikeskuses kokku ligi 100 000 visiiti, need hõlmavad nii töötervishoiuteenuseid kui ka spetsialistide pakutavaid muid eriarstide teenuseid.

Hea ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil viia ärikliendi teenused üle Eesti – soovime teha tervishoiuteenuse kättesaadavaks kõikidele töötajatele sõltumata nende asukohast. Lisaks arstikeskustele, mis paiknevad üle Eesti, on Qvalitasel ka viis mobiilset tervisebussi.

Sageli on töötajate tervisekontroll just see, mis pakub inimesele hädavajalikku ülevaadet tema tervisenäitajate osas.

Teadmine, et plaanilise kontrolli tulemusena õnnestub jõuda jälile ka tõsistele terviseprobleemidele, näitab, et töötervishoid on oluline ja hästi toimiv osa arstiabist ning märgiline ka ärikliendi teenuse pakkumise juures.

Lisaks tervisekontrollile, konsultatsioonile, riskide hindamisele, vaktsineerimisele, koolitustele ja taastusravile pöörame suurt tähelepanu ka psühhosotsiaalsetele ohuteguritele töökeskkonnas.

Meie töötervishoiuteenus aitab ettevõttel hoolitseda igakülgselt oma töötajate tervise eest – riskide hindamised, vaimse tervisega seonduv, tervisekontrollid, koolitused, vaktsineerimised, taastusravi, konsultatsioonid, jpm. Ühtlasi oleme esimesena Eestis võtnud kasutusele töötajate vaimse tervise hindamise küsimustiku Copsoq3 (Copenhagen Psychosocial Questionnaire). Küsimustik aitab mõista ja parandada töötajate vaimse tervisega seonduvaid riske.

Toetame kliente turvalise ja tervisliku töökeskkonna loomisel. Me arvestame muudatustega tööturul ning jälgime jooksvalt ülemaailmseid trende, et rakendada parimad praktikad töösse.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.