Avaleht > Ärikliendi teenused

Ärikliendi teenused

Hinnapakkumise saamiseks täitke tellimusvorm vastava teenuse juures

Teiega võtab ühendust personaalne kliendihaldur

Hinnapakkumise saamiseks täitke palun tellimusvorm vastava teenuse juures või pöörduge meilitsi hinnapakkumine@qvalitas.ee . Teiega võtab ühendust Qvalitase personaalne kliendihaldur.

Oleme Eesti suurim ja kõige pikaajalisema kogemusega töötervishoiuteenuse pakkuja. Meie ärikliendi teenused hõlmavad professionaalset üld- ja eriarstiteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil. Meie kogemus näitab, et tööandja edu pant on terve ja rahulolev töötaja. Ettevõtte head majandustulemused käivad käsikäes tööohutuse ja töötervishoiuga.

Oleme pikaajaline töötervishoiu partner suurele osale Eesti ettevõtetest ning teenindame kliente väga erinevatel tegevusaladel, tööstustest idufirmadeni.

Aastas toimub Qvalitas Arstikeskuses kokku ligi 100 000 visiiti, need hõlmavad nii töötervishoiuteenuseid kui ka spetsialistide pakutavaid muid eriarstide teenuseid.

Hea ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil viia ärikliendi teenused üle Eesti – soovime teha tervishoiuteenuse kättesaadavaks kõikidele töötajatele sõltumata nende asukohast.

Terviseteenuste kättesaadavuse laiendamiseks oleme loonud terviseteenuste platvormi Digikliinik, mis võimaldab juba praegu patsientidel sõltumata nende asukohast saada minutitega arsti esmane vastus oma terviseküsimusele. Meid toetab Eesti parima digitervisekeskkonna loomisel emafirma Mehiläinen, kellel on selles vallas pikaajaline kogemus nii Soomes kui ka digiteenuste eksportimisel mitmel rahvusvahelisel turul.

Lisaks Digikliinikule ning arstikeskustele, mis paiknevad üle Eesti, on Qvalitasel ka viis mobiilset tervisebussi. Tervisekontroll saab seeläbi toimuda ka ettevõttes kohapeal.

Sageli on töötajate tervisekontroll just see, mis pakub inimesele hädavajalikku ülevaadet tema tervisenäitajate osas.

Teadmine, et plaanilise kontrolli tulemusena õnnestub jõuda jälile ka tõsistele terviseprobleemidele, näitab, et töötervishoid on oluline ja hästi toimiv osa arstiabist ning märgiline ka ärikliendi teenuse pakkumise juures.

Lisaks tervisekontrollile, konsultatsioonile, riskide hindamisele, vaktsineerimisele, koolitustele ja taastusravile pöörame suurt tähelepanu ka psühhosotsiaalsetele ohuteguritele töökeskkonnas.

Meie töötervishoiuteenus aitab ettevõttel hoolitseda igakülgselt oma töötajate tervise eest – riskide hindamised, vaimse tervisega seonduv, tervisekontrollid, koolitused, vaktsineerimised, taastusravi, konsultatsioonid, jpm. Ühtlasi oleme esimesena Eestis võtnud kasutusele töötajate vaimse tervise hindamise küsimustiku Copsoq3 (Copenhagen Psychosocial Questionnaire). Küsimustik aitab mõista ja parandada töötajate vaimse tervisega seonduvaid riske.

Toetame kliente turvalise ja tervisliku töökeskkonna loomisel. Me arvestame muudatustega tööturul ning jälgime jooksvalt ülemaailmseid trende, et rakendada parimad praktikad töösse.

Qvalitas ja Unimed kuuluvad alates 2021. aasta märtsist Soome 113-aastase kogemusega tuntud ja hinnatud tervishoiuettevõttele Mehiläinen. Rahvusvaheline ettevõte on tervishoiuvaldkonna kiiresti arenev ja kasvav liider ning viimastel aastakümnetel arendanud lisaks ka edukaid digitaalseid tervishoiu tarkvaralahendusi. Koostöös emafirma Mehiläisega arendavad Qvalitas ja Unimed terviklikku terviseteenust, mis oleks Eesti inimeste eelistatuim valik mis tahes terviseküsimuste puhul.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.